-13%

Декоративно дрво со LED сијалички

– Декоративно дрво
– Димензии 120 см (480 LED) / 150 см (600 LED) / 180 см (840 LED)
– Работа на адаптер


3,590.00 ден5,790.00 ден

Спореди

Опис

  • Декоративно дрво
  • Димензии 120 см (480 LED) / 150 см (600 LED) / 180 см (840 LED)
  • Работа на адаптер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.