-13%

Камин Alfa Plam 90H FAVORIT

Камин Alfa Plam 90H FAVORIT

 • Шпорет На Дрва
 • Димензии: 900x600x850mm
 • Димензии На Рерна: 460x440x260mm
 • Капацитет: 8kWOriginal price was: 51,970.00 ден.Current price is: 45,190.00 ден.

Спореди

Опис

Камин Alfa Plam 90H FAVORIT

 • Шпорет На Дрва
 • Димензии: 900x600x850mm
 • Димензии На Рерна: 460x440x260mm
 • Тежина На Производот: 146kg
 • Капацитет За Греење: 133m3 / 51m2
 • Капацитет: 8kW
 • Дупло Стакло
 • Пречник за димоводен отвор: 120mm
 • Енергетска Класа: A

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.