-13%

ZOBO греалка тајфун на струја ЗB-EF3

– Моќност 30/1500/3000W
– Издувна моќ 280m?/h
– Загревање на простор 40m?Достапност:

Нема на залиха

4,600.00 ден 3,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Греач од не’рѓосувачки челик
 • Термостат на подесување
 • Уред за заштита од прегревање
 • Со вентилатор за ладење
 • Самостоен дизајн лесен за преместување
 • Водоотпорна класа IPX4
 • Моќност 30/1500/3000W
 • Напон 230V/50Hz
 • Издувна моќ 280m?/h
 • Загревање на простор 40m?
 • Тежина 5.0kg
 • ГАРАНТЕН ПЕРИОД: 1 ГОДИНА

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.