-22%

ZOBO греалка тајфун на гас G15

– Моќност 15KW
– Потрошувачка на гас 1.07Kg/h
– Издувна моќ 300m?/h


Original price was: 8,730.00 ден.Current price is: 6,790.00 ден.

Спореди

Опис

 • Инстантно загревање
 • Моќно греење со висок квалитет
 • Безбедност
 • Сензор за пламен и исклучување при прегревање
 • Долготрајност
 • Цврста, издржлива челична конструкција
 • Спремни за употреба
 • Едноставно поврзување, со вклучено црево и регулатор
 • Висок Квалитет – енергетски ефикасен
 • Моќност 15KW
 • Напон 240V/50Hz
 • Заштита IPX 4
 • Потрошувачка на гас 1.07Kg/h
 • Издувна моќ 300m?/h
 • Тежина 4.7kg
 • ГАРАНТЕН ПЕРИОД: 1 ГОДИНА

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.