-13%

RIDER Велосипед 8822 16”

– 16” Велосипед
– Железен рам
– Премиум волан
– Контра кочница


6,700.00 ден 5,800.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • 16” Велосипед
  • Железен рам
  • Премиум волан
  • Контра кочница
  • Меко Седиште
  • Помошни Тркала
  • Алумински Бандаши
  • Наменет за возраст 3-6год.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.