-15%

PRITY Предна декорација за камин 2P41

  • Декоративна шипка
  • Погодна е за готварски печки од Прити :2P41
  • Направена е од инокс
  • Монтажа од напред1,420.00 ден 1,200.00 ден

Спореди

Опис

Погодна е за готварски печки од Прити :2P41

Направена е од инокс

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.