-13%

TIGAR Пневматици 215/50 R17 95V XL

– Брзински индекс: V (240 км/ч)
– Индекс на носивост: 95 (690 кг по гума)


Original price was: 5,970.00 ден.Current price is: 5,190.00 ден.

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: V (240 км/ч)
  • Индекс на носивост: 95 (690 кг по гума)

Гума за на мраз, снег или дожд. Старт 10% полесен, Стоп 5% пократко, се вози една зима екстра.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.