-12%

TEXELL Тава ø24cm TPSL-D24

  • Бакелитна дршка со силиконски премаз
  • Со тавата оди и подлога за заштита од топлина
  • Ширина ( 24 см)
  • Дебелина 3,0 ммOriginal price was: 930.00 ден.Current price is: 820.00 ден.

Спореди

Опис

  • Длабока тава од алуминиум и специјален петслоен премаз од бакелит
  • Ширина ( 24 см)
  • Дебелина 3,0 мм
  • Бакелитна дршка со силиконски премаз
  • Без емисија на штетни гасови PFOA
  • Со тавата оди и подлога за заштита од топлина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.