-12%

SENCOR Тостер SSM 4300 SS

 • Боја : црна
 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Нелепливи плочи
 • Контролна ламбаOriginal price was: 1,660.00 ден.Current price is: 1,460.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Тостер за 4 триаголни сендвичи
 • Нелепливи  плочи
 • Контролна ламба
 • Безбедносен систем
 • Рачка заштитена од топлина
 • Опција да се чува во вертикална положба
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.