-12%

SENCOR Радио SPT 3600 BR

– Звучници: 5 W RMS (2 x 2.5 W)
– CD-R / RW, Bluetooth, MP3 и USB
– Меморија за CD и MP3


Original price was: 5,590.00 ден.Current price is: 4,920.00 ден.

Спореди

Опис

 • Звучници: 5 W RMS (2 x 2.5 W)
 • CD-R / RW, Bluetooth, MP3 и USB
 • Меморија за CD и MP3
 • Bluetooth V5.0
 • USB
 • AUX-IN џек 3.5 mm
 • Stereo FM 87.5 – 108 MHz
 • Дигитално бирање на фреквенции и приказ
 • Меморија за 40 станици
 • Sleep функција
 • Телескопска FM Antenna
 • FM Stereo
 • LCD дисплеј
 • Напон: AC 100-240 V, 50/60 Hz или 6 x 1.5 V батерии тип C / LR14
 • Димензии: (w/h/d) 234 x 248 x 132 mm
 • Тежина: 1.09 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.