-12%

SENCOR Радио SPT 207

 • Преносен радио ресивер
 • Дисплеј
 • Јачина : 10 W
 • CD/CD-RW компатибилно3,670.00 ден 3,230.00 ден

Спореди

Опис

 • Преносен радио ресивер со CD Player и касета
 • CD/CD-RW компатибилно
 • Телескопска FM антена
 • Дисплеј
 • Преслучување и снимање на касета
 • Стерео звучници : 2 x 1 W(RMS)
 • Јачина : 10 W
 • Димензии (ШхДхВ) : 290х220х141 мм
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.