-12%

SENCOR Мелница за кафе SCG 5050BK

 • Боја: црна
 • Брзо и прецизно мелење
 • Тежина: 1,5 кг
 • Лесно управувањеOriginal price was: 3,940.00 ден.Current price is: 3,470.00 ден.

Спореди

Опис

 • Регулатор на износот за поставување на делови од 2 до 12 чаши со функција за автоматско исклучување
 • Транспарентен бункер содржи до 180 грама кафе
 • Прекинувач за вклучување / исклучување за работа
 • Влезна моќност: 110 W
 • Напон и фреквенција: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Димензии (ширина x длабочина x висина): 23 x 10,5 x 17 cm
 • Брзо и прецизно мелење
 • Тежина: 1,5 кг
 • Боја: црна
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.