-12%

DE LONGHI Мелница за кафе KG 30

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Лесно управување
 • Ножеви од нерѓосувачки челик1,650.00 ден 1,450.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Елегантен и удобен облик
 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 50гр
 • Лесно управување
 • Нож за мелење од нерѓосувачки челик
 • Димензии: 13 x 21 x 13(cm)
 • Копче на притискање за мелење на кафето
 • Тежина: 0,8 кг
 • Количината на мелено кафе за 12 чаши
 • Гумени нозе за стабилност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.