-12%

SENCOR Машина за режење SFS 4050SS

– Отстранлив челичен диск за режење (дијаметар 190 мм)
– Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
– Интегриран заштитник за прстите


6,460.00 ден 5,680.00 ден

Спореди

Опис

 • Отстранлив челичен диск за режење (дијаметар 190 мм)
 • Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
 • Стабилизатор на храната (155 x 82 мм) со пинови за држење на храната и лизгање додека се сече
 • Опција за отстранување на стабилизаторот за режење на поголеми парчиња храна
 • Одвојувачки делови за полесно чистење и миење
 • Интегриран заштитник за прстите
 • Место за складирање на кабелот
 • Нелизгачки ногарки
 • Моќност 150 W
 • Димензии (ШxДxВ): 372 x 235 x 267 mm
 • Материјал: Целосно метално тело
 • Боја – Сребрена
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.