-11%

SENCOR Машина за режење SFS 1001GR

– Отстранлив челичен диск за режење (170 мм)
– Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
– Склоплив


2,980.00 ден 2,650.00 ден

Спореди

Опис

 • Отстранлив челичен диск за режење (170 мм)
 • Варијабилна дебелина на режење (1-15 мм)
 • Склоплив
 • Стабилизатор на храната (129 x 84 мм) со пинови за држење на храната и лизгање додека се сече
 • Опција за отстранување на стабилизаторот за режење на поголеми парчиња храна
 • Одвојувачки делови за полесно чистење и миење
 • Интегриран заштитник за прстите
 • Механизам за безбедност на деца
 • Место за складирање на кабелот
 • Нелизгачки ногарки
 • Моќност 100 W
 • Димензии (ШxДxВ): 339 x 246 x 206
 • Димензии кога е склопен (ШxДxВ): 339 x 109 x 206
 • Тежина: 1.98 kg
 • Материјал: Пластика
 • Подесување на агол
 • Боја – Бела
 • Тежина – 2 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.