-12%

SENCOR Фритеза SFR 7200SS

– Капацитет од 3.2 литри / 1.4 kg сецкан помфрит одеднаш максимум
– Капак со прозор
– Тајмер од 5 до 30 минути
– Прилагодлива температура 130 °C до 190 °C4,460.00 ден 3,920.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет од 3.2 литри / 1.4 kg сецкан помфрит одеднаш максимум
 • Капак со прозор
 • Тајмер од 5 до 30 минути
 • Прилагодлива температура 130 °C до 190 °C
 • Моќност 2,200 W
 • Нелеплива површина на садот за пржење
 • Иноксно куќиште
 • Иноксен капак кој се отстранува за чистење
 • Внатрешниот сад за пржење се отстранува и може да се мие во машина за садови
 • Интегрирана рачка за лесно отворање
 • Отстранлива рачка од кошницата за пржење за чистење и складирање
 • Кошница за пржење од хромирано железо за долговечност
 • Индикаторско светло
 • Рачно управување
 • Заштита против прегрејување
 • Отстранлив греаќ за лесно чистење
 • Алуминиумски филтер за маснотии
 • Smart држач против капење на масло по пржењето
 • Должина на кабел: 1 m
 • Димензии: (height × width × depth) 210 x 350 x x220 mm
 • Тежина: 1.9 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.