-12%

SENCOR Фритеза без масло SFR 3130BK

– Дисплеј
– Тајмер
– Волумен 3,5 l
– Моќност: 1300 W


7,690.00 ден 6,770.00 ден

Спореди

Опис

 • Дисплеј
 • Тајмер
 • Боја Црна
 • Волумен 3,5 l
 • Моќност: 1300 W
 • Подготвен за употреба за 3 минути
 • Филтер за чад од масло
 • Тајмер од 60 минути со аларм
 • Опсег на контрола на температурата 60°C – 200°C
 • Систем за пржење без масло
  – Поздрава алтернатива на традиционалните методи на пржење
  – Нема повеќе изгорено масло
  – Помалку мириси
 • Технологија за циркулација на воздух со голема брзина
 • Отстранлива нелеплива основа за корпа за пржење за лесно чистење
 • Ладна за допир
 • Автоматско исклучување
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.