-12%

SENCOR DVB-T Антена SDA 312

– UHF 470 – 790MHz
– Impedance 75Ω
– HDTV READY


1,830.00 ден 1,610.00 ден

Спореди

Опис

  • UHF 470 – 790MHz
  • Impedance 75Ω
  • HDTV READY
  • 4G LTE Filter
  • Хоризонтална поларизација
  • Моќност 12V/100mA (230V/12V Adapter included)
  • Индикатор за кога е вклучена
  • Должина на кабел 1.5 метри

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.