-12%

SENCOR Антена SDA 611

– 75 OHM impedance
– Вграден LTE филтер
– Осег на канали: 21-60
– Издржлив и робусен дизајн


1,740.00 ден 1,530.00 ден

Спореди

Опис

  • Фреквенција: UHF 470 – 790 MHz
  • 75 OHM impedance
  • Вграден LTE филтер
  • Осег на канали: 21-60
  • Издржлив и робусен дизајн
  • Опсег до: 95 km
  • F-Connector конекција
  • DVB-T support

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.