-12%

SENCOR Дехидратор на храна SFD 790WH

– Погодно за разни видови на овошја и зеленчуци, билки, семиња, месо и риба
– Контрола на температура од 35-80°C
– 5 тањири за редење и сушење
– Може да се употребуваат колку сакате тањири заради заштеда на простор


3,100.00 ден 2,730.00 ден

Спореди

Опис

 • Погодно за разни видови на овошја и зеленчуци, билки, семиња, месо и риба
 • Контрола на температура од 35-80°C
 • 5 тањири за редење и сушење
 • Може да се употребуваат колку сакате тањири заради заштеда на простор
 • Дијаметар на тањирите: 23cm
 • Висина на нивоата: 1.3cm
 • Интегриран вентилатор помага да се распореди воздухот подеднакво насекаде
 • Дизајнот на тањирите спречува формирање на мувла и го оптимизираат протокот на воздух
 • Проѕирен капак и тањири за да го проверите процесот на сушење во секое време
 • Заштита од прегрејување
 • Моќност: 250W
 • Должина на кабел: 0.9m
 • Димензии (WxDxH): 230x230x190/230mm
 • Тежина: 1.3kg
 • Волтажа: 220-240V, 50Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.