-12%

SENCOR Дехидратор на храна SFD 750WH

– Суши месо, овошје, зеленчук и печурки, тревки и цветови, семиња и јаткасти плодови
– Рамномерно сушење
– Тивок и економичен / 20 dB (A) / потрошувачка 230-250 W
– 5 рафта за сушење


2,710.00 ден 2,380.00 ден

Спореди

Опис

 • Дехидратор за храна
 • Суши месо, овошје, зеленчук и печурки, тревки и цветови, семиња и јаткасти плодови
 • Рамномерно сушење
 • Тивок и економичен / 20 dB (A) / потрошувачка 230-250 W
 • 5 рафта за сушење
 • Дијаметар на рафт: 23cm
 • Можност за отстранување на рафтовите
 • Простор помеѓу рафтовите: 2.5cm
 • Интегриран вентилатор кој помага воздухот да циркулира за рамномерно сушење
 • Дизајнот на рафтовите превенира создавање на мувла
 • Транспарентен капак за да следите до каде е процесот
 • Капакот и рафтовите може да се мијат во машина за садови
 • Осигурач против прегревање
 • Моќност: 250W
 • Должина на кабел: 0.9m
 • Димензии (W x D x H): 230x230x190/230mm
 • Тежина: 1.3 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.