-13%

RGLUX Плински шпорет GL9350 Luxory

– 5 Решоа на Плин
– Релна на Плин
– 3 Функции за релната
– 7 команди Електронско палење на решоата


Original price was: 34,500.00 ден.Current price is: 29,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Плински Шпорет RGLUX GL9350 LUXORY
  • 5 Решоа на Плин
  • Релна на Плин
  • 3 Функции за релната
  • 7 команди Електронско палење на решоата
  • 1 Тепсиа
  • 1 Решетка
  • Голема Релна 74CM
  • Ширина 90CM
  • Боја – INOX

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.