-13%

RGLUX Плински шпорет C6340G Inox

– Горилници:4
– Релна на Плин
– 3 Функции за релната
– 6 Команди


14,940.00 ден 12,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Плински Шпорет
 • RGLUX C6340 INOX
 • Горилници:4
 • Релна на Плин
 • 3 Функции за релната
 • 6 Команди
 • Електронско палење на решоата
 • 1 Тепсиа
 • 1 Решетка
 • Голема релна 63л
 • Боја: Иноксна боја
 • Димензии на рерна (ВхШхД): 37/43/41 cm
 • Димензии (ВхШхД): 85/58/58 cm
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.