-12%

Камин PRITY K1 K

Камин PRITY K1 K

 • Моќ: 9 kW
 • Погоден за простории до 50 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 45 x 38 x 95 /cm
 • Тежина : 67 кг20,400.00 ден 17,950.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин PRITY K1 K
 • Моќ: 9 kW
 • Погоден за простории до 50 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 45 x 38 x 95 /cm
 • Тежина : 67 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Декоративни насликани странични плочи
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.