-12%

Печка TRGOPRODUKT Thalia PELLA

Печка TRGOPRODUKT Thalia PELLA

 • Моќ: 7 kW
 • Погоден за простории до 39 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 85 x 50 x 45 /cm
 • Тежина : 61 кгДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 12,950.00 ден.Current price is: 11,390.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Печка
 • Моќ: 7 kW
 • Погоден за простории до 39 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 85 x 50 x 45/cm
 • Димензии на ложиште ( a x b x h /cm)  260 X 320 X 345
 • Тежина : 61 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Офарбана во огноотпорни бои
 • Огноотпорно стакло на вратата
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Челична горна плоча и врата
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.