-22%

Камин PLAMEN 850 десен

Камин PLAMEN 850 десен
– Димензии (ШxВxД): 84,5 x 82,5 x 60 cm
– Моќ: 8 kW
– Тежина: 133 kg


57,380.00 ден 44,990.00 ден

Спореди

Опис

– Димензии (ШxВxД): 84,5 x 82,5 x 60 cm
– Моќ: 8 kW
– Тежина: 133 kg
– Цевка Ø 120 mm
– Димензии на ложиштето (ШxВxД): 21 x 22 x 39,5 cm
– Димензии на печката (ШxВxД): 30 x 40 x 44 cm
– Гориво: дрво, дрвени брикети, јаглени брикети

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.