-13%

Новогодишен украс Дедо Мраз со поклони 80 см

– Новогодишен украс Дедо Мраз со поклони
– Пластика и ткаенина
– Висина 80 см


Original price was: 4,240.00 ден.Current price is: 3,690.00 ден.

Спореди

Опис

  • Новогодишен украс Дедо Мраз со поклони
  • Пластика и ткаенина
  • Висина 80 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.