-13%

MUHLER Проточна чешма MH-7733TDF

– Пригодно и практично решение за секој дом или канцеларија
– Брзо загревање и штедење на енергија
– Врела вода за неколку секунди (30-60°C)
– Дизајн за низок притисок на водата (0.04 Mpa-0.5 Mpa)


Original price was: 3,440.00 ден.Current price is: 2,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Насадна проточна чешма со флексибилна славина и лед дисплеј
  • Инстантна употреба
  • Пригодно и практично решение за секој дом или канцеларија
  • Брзо загревање и штедење на енергија
  • Врела вода за неколку секунди (30-60°C)
  • Дизајн за низок притисок на водата (0.04 Mpa-0.5 Mpa)
  • Да се инсталира во простории каде температурата е над 0°C
  • Заштита IPX4
  • Restart копче: Заштита од прегревање 3000-3600W, 220-240V/ 50-60 Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.