-13%

MICHELIN Пневматици 255/55 R19 111V

– Брзински индекс: V (240 км/ч)
– Индекс на носивост: 111 (1.090 кг по гума)


23,380.00 ден 20,330.00 ден

Спореди

Опис

  • Брзински индекс: V (240 км/ч)
  • Индекс на носивост: 111 (1.090 кг по гума)

Зимска гума за лесни товарни и SUV возила развиен за возачите на кросовер и спортски возила со погон на сите тркала. Дизајниран за ладно, влажно, снежно покриени и замрзнати услови за возење, Latitude Alpin LA2 спојува добра удобност при возењето, одзив при ракување и зимско влечење.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.