-13%

LIAL Конвектор LA-2000 PN2000

 • Боја: бела
 • Јачина: 2000 W
 • Термостат4,360.00 ден 3,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: PN2000
 • Боја: Бела
 • Димензии (ШxВxД): 900x450x105mm (без ногарки)
 • Димензии (ШxВxД): 700x507x220mm (со ногарки)
 • Напон: 230V~ 50Hz
 • Моќ: 2000W
 • Се препорачува за: 20-40m2
 • Регулација: термостат
 • Копче за вклучување/исклучување: да
 • Нето/бруто тежина (max.): 8,05/9,8 kg
 • Гаранција – 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.