-12%

STIEBEL ELTRON Конвектор CWM 3000M-F

– Механичка конрола на температурата
– Внатрешен прекинувач против прегревање
– Рачка и ногарки со тркалца
– Челичен тубуларен греач со метални перки


Original price was: 10,140.00 ден.Current price is: 8,920.00 ден.

Спореди

Опис

 • Механичка конрола на температурата
 • Внатрешен прекинувач против прегревање
 • Рачка и ногарки со тркалца
 • Челичен тубуларен греач со метални перки
 • Напон 1/N/PE ~ 230 V
 • Волтажа 230 V
 • Струја 13 A
 • Моќност 3 kW
 • IP 24
 • Бела боја
 • Температура 5-35 °C
 • Висина 546 mm
 • Ширина 1050 mm
 • Длабочина 305 mm
 • Тежина 10.30 kg
 • Погоден за простории до 30 м2
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.