-12%

LAMART Тава LT ROCK

– Тава изработена од многу издржлив алуминиум
– Тавата има внатрешен камен слој кој е многу резистентен на гребење и загорување
– Мека егрономска рачка


1,140.00 ден1,750.00 ден

Спореди

Опис

 • Тава изработена од многу издржлив алуминиум
 • Тавата има внатрешен камен слој кој е многу резистентен на гребење и загорување
 • Мека егрономска рачка
 • Масивно дно
 • Здраво и брзо готвење
 • Пречник / литража:
  – 20 cm
  – 24 cm
  – 28 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.