-12%

KONCAR Кујнски бојлер EGV 10P2RP

– Боја: бела/сива
– Волумен: 10 l
– Една или повеќе одливни точки: +
– Ниска монтажа


Original price was: 5,999.00 ден.Current price is: 5,280.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: бела/сива
 • Волумен: 10 l
 • Една или повеќе одливни точки: +
 • Ниска монтажа
 • Димензии:
  – Ширина: 324 мм
  – Висина: 324 мм
  – Длабочина: 315 мм
 • Растојанието на приклучоците за влез/излез на вода: 66mm
 • Приклучок на водоводна мрежа: 1/2″
 • Тежина празна / со вода: 7,5/17,5 кг
 • Работен притисок: 7,5 бари
 • Надворешен потенциометар за температура: од 0 до 75°C
 • Котел од челичен емајлиран лим: +
 • Mg заштитна анода: +
 • Сигнално светло – работа на грејачот: +
 • Степен на заштита од влага: IP 24
 • Номинална моќност: 2000 W
 • Номинален напон: 230 V ~
 • Димензии на пакувањето L/Ш/В: 35/38,5/36,5 cm
 • Тежина на спакуваниот уред: 8,8 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.