-12%

KENWOOD Блендер SD 101

 • Боја: црвена
 • Моќност на моторот (max): 90 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • 2 години гаранцијаOriginal price was: 5,840.00 ден.Current price is: 5,140.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: црвена
 • Мilkshaker oпремен со голема маталка,
 • Сад за матење од инокс ,
 • Едноставен за управување ,
 • Погоден е за правење на милкшејк и барски коктели.
 • Материјал на куќиштето: метал
 • Моќност на моторот (max): 90 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Капацитет на садот за мешање: 830 ml
 • Управувачка глава со прекинувач
 • Димензии : ( 17,5х20х20 )см
 • Тежина 2,8 кгр

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.