-11%

EUROPEA Стаклени шишиња за вино 750 ml

– Капацитет 750 ml
– Без тапа
– Достапно во темна и бела боја
– Минимална нарачка 10 шишиња


66.00 ден 59.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Стаклено шише за вино
  • Капацитет 750 ml
  • Без тапа
  • Достапно во темна и бела боја
  • Минимална нарачка 10 шишиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.