-13%

AL-KO Моторна косилка 4.65 SP-B

– Моќност: 1,7 kw
-Мотор:B&S SERIES 300 E 1,8/2900
– Широчина на сечење: 46цм


Достапност:

Нема на залиха

28,860.00 ден 25,090.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќност: 1,7 kw
  • Мотор:B&S SERIES 300 E 1,8/2900
  • Широчина на сечење: 46цм
  • Височина на сечење: 30-80мм
  • Подесување на височина: 7 позиции
  • Teжина: 29.9kг
  • Самоодна – ДА

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.