-12%

AEG Сет за убавина LBS 5691

 • 4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка)
 • Лесно ракување
 • Совршен за патување
 • Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојувањеOriginal price was: 2,499.00 ден.Current price is: 2,199.00 ден.

Спореди

Опис

 • 4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка)
 • Лесно ракување
 • Совршен за патување
 • Масажа за лице
 • Ергономска рачка за максимална удобност
 • Батерија: (Ni-Mh) 2 × 600mAh
 • Напојување: 220-240V, 50 / 60Hz
 • Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.