-13%

PHILIPS Депилатор BRE 235/00

– Број на брзини: 2
– Број на дискови: 21
– Додатоци: 1 – заштитна капа
– за нежно отстранување на несаканите влакна


2,980.00 ден 2,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Ергономски дизајн
 • Работа со кабел
 • Напон: 15V
 • Број на брзини: 2
 • Број на дискови: 21
 • Додатоци: 1 – заштитна капа
 • за нежно отстранување на несаканите влакна
 • Дискови од нерѓосувачки челик
 • Отстранлива глава која се мие
 • Четкичка за отстранување влакна
 • Ги отстранува влакната 0.5mm од коренот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.