-13%

VIVAX Инвертер клима уред ACP-12CH35AEFIs

– Eнергетска класа (seer/scop):a++ (6.1/4.0)
– Максимален капацитет на ладење:4162.00 w
– Максимален капацитет на греење:4220.00 w
– Просечна моќност:3517/3810 w


Original price was: 21,840.00 ден.Current price is: 18,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • VIVAX Инвертер клима уред ACP-12CH35AEFIs
 • Eнергетска класа (seer/scop):a++ (6.1/4.0)
 • Максимален капацитет на ладење:4162.00 w
 • Максимален капацитет на греење:4220.00 w
 • Просечна моќност:3517/3810 w
 • Влезна моќност ладење:1213 w
 • Влезна моќност греење:1088 w
 • Проток на воздух:540.00 m3
 • Капацитет на одвлажнување:1.20 l/h
 • Ниво на бучава:40.50 db
 • Работна температура:од -10 ℃ до 50 ℃
 • Маса внатрешна единица:7.60 kg
 • Маса надворешна единица:23.20 kg
 • Самодијагностика
 • Follow me функција за одличен комфорт
 • Тајмер
 • Sleep mode
 • ЕКО mode
 • Turbo mode
 • Memory функција
 • Препорачана површина:до 35 м2
 • Фреон: r32
 • Филтри:филтер за прашина
 • Димензии надв. единица:720 x 495 x 270 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.