-13%

VIVAX Инвертер клима уред ACP 09CH25AERI+

 • LED екран
 • Капацитет на ладење: 2,64 kW
 • Капацитет на греење: 2,93 kW
 • Циркулација на воздухот: 420 m3/hДостапност:

Нема на залиха

32,200.00 ден 27,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

VIVAX Инвертер клима уред ACP 09CH25AERI+

 • Капацитет на ладење: 2,64 kW
 • Капацитет на греење: 2,93 kW
 • Фреон: R32
 • Циркулација на воздухот: 420 m3/h
 • Енергетска класа на греење: А++
 • Енергетска класа на ладење: А+++
 • SEER коефицент: 9.3
 • SCOP коефицент: 4,6
 • LED екран
 • Функционалности:
  – Turbo mode, ionizator, timer, auto mode, auto restart, самодијагностика, sleep mode, soft start, I feel функција
 • Dust филтер
 • Bio филтер
 • Wi-Fi ready
 • Влезна снага на ладење: 750W
 • Влезна снага на греење: 770W
 • Опсег на работа: -25°C≤T≤50°C
 • Капацитет на одвлажнување: 1 l/h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.