-13%

TESLA Инвертер клима уред TT51TP21-1832IAW

– Енергетска класа (seer/scop):a++ (6.10/4.0)
– Максимален капацитет на ладење:5900.00 w
– Максимален капацитет на греење:6080.00 w
– Просечна моќност:5100/5130 w


37,940.00 ден 32,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа (seer/scop):a++ (6.10/4.0)
 • Максимален капацитет на ладење:5900.00 w
 • Максимален капацитет на греење:6080.00 w
 • Просечна моќност:5100/5130 w
 • Влезна моќност ладење:1574 w
 • Влезна моќност греење:1382 w
 • Проток на воздух:820.00 m3
 • Wi-Fi
 • Капацитет на одвлажнување:1.50 l/h
 • Ниво на бучава:54.00 db
 • Работна температура:од -20 ℃ до 53 ℃
 • Маса внатрешна единица:11.00 kg
 • Маса надворешна единица:35.00 kg
 • Препорачана површина:до 55 м2
 • Фреон:r32
 • Филтри: филтер за прашина
 • Димензии надв. единица: 853 x 602 x 349 mm
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.