-11%

SENCOR Кујнска вага SKS 5030WH

– Стаклена површина за лесно одржување
– Голем LCD display (55 x 25 mm)
– Калено сигурносно стакло (4 mm)
– Мери до 5 kg


Original price was: 890.00 ден.Current price is: 790.00 ден.

Спореди

Опис

 • Ултра тенок дизајн 16 mm
 • Стаклена површина за лесно одржување
 • Голем LCD display (55 x 25 mm)
 • Калено сигурносно стакло (4 mm)
 • Мери до 5 kg
 • Touch control
 • 4 сензори за голема прецизност
 • Осетливост до 1 g
 • Опција за мерни единици (g/ml)
 • Автоматско гаснење (после 60 секунди)
 • Доаѓа со 1 x 3 V lithium батерија (CR 2032)
 • Димензии (W x D x H): 200 x 182 x 16 mm
 • Тежина: 0.48 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.