-10%

Вграден камин PRITY TCW 28 y

Vgradni Kamini PRITY TCW 28 y

 • Моќ: 33 kW
 • Погоден за простории до 185 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 109 x 62 x 83 /cm
 • Тежина : 214 кгOriginal price was: 130,380.00 ден.Current price is: 117,340.00 ден.

Спореди

Опис

 • Вграден камин
 • Моќ: 33 kW
 • Погоден за простории до 185 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 109 x 62 x 83 /cm
 • Тежина : 214 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Дрвени рачки на вратите
 • Вратата и страните се  од леано железо
 • Моделот е со три прозорци за панорамски поглед на огнот
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.