-10%

Вграден камин со вентилатор PRITY CF

Вграден камин со вентилатор PRITY CF

 • Моќ: 18 kW
 • Погоден за простории до 100 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 61 x 61 x 116 /cm
 • Тежина : 150 кгOriginal price was: 111,880.00 ден.Current price is: 100,690.00 ден.

Спореди

Опис

 • Вграден камин со вентилатор PRITY CF
 • Моќ: 18 kW
 • Погоден за простории до 100 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 61 x 61 x 116 /cm
 • Тежина : 150 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Дрвени рачки на вратите
 • Врата од леано железо
 • Дијаметарот на цревото за дистрибуција на топлиот воздух е ᴓ 120sm
 • Дијаметарот на оџакот за одвод на гасовите е ᴓ 200sm
 • Опремен со вентилатор за топол воздух
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.