-10%

PRITY Бункер за пелети

  • Материјал: метал
  • Капацитет : 100kg пелети
  • Големина(a x b x h): 50×75х93cm
  • Тежина : 30 kgOriginal price was: 11,180.00 ден.Current price is: 10,060.00 ден.

Спореди

Опис

  • Бункер за пелети
  • Материјал: метал
  • Капацитет : 100kg пелети
  • Големина(a x b x h): 50×75х93cm
  • Тежина : 30 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.