-15%

Новогодишен сет PVC лампиони амбер 60 мм 12/1

– PVC новогодишни лампиони
– Боја амбер (златно бронзена)
– Дијаметар 60 мм
– 12 парчиња


270.00 ден 230.00 ден

Спореди

Опис

  • PVC новогодишни лампиони
  • Боја амбер (златно бронзена)
  • Дијаметар 60 мм
  • 12 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.