-26%

LIAL Плинска греалка LQ-H002A-F

– Притисок на гасот 2800 pa
– Моќност 4200 W
– Тежина 8 кг
– Пиазо палење


Original price was: 8,100.00 ден.Current price is: 5,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Работа на плин
 • Притисок на гасот 2800 pa
 • Моќност 4200 W
 • Тежина 8 кг
 • Пиазо палење
 • Термичка заштита од пламен
 • Висококвалитетни керамички плочи
 • 3 подесувања на моќност
 • Издржлива со квалитетен вентил за гас
 • Лесно палење
 • 4 тркалца за лесен пренос
 • Огноотпорна боја
 • Димензии на пакувањето 430х150х710 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.