-9%

Комбиниран фрижидер FAVORIT RF 263N

– Димензии в/ш/д: 144/54/57 cm
– Вкупен волумен бруто/нето – 216/213 l
– Ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 l
– Енергетска класа F


Original price was: 14,900.00 ден.Current price is: 13,500.00 ден.

Спореди

Опис

 • Димензии в/ш/д: 144/54/57 cm
 • Вкупен волумен бруто/нето – 216/213 l
 • Ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 l
 • Енергетска класа F
 • Гас – R600
 • Бела боја
 • Изменливи врати
 • Регулирачки ногарки
 • Прилагодувачки стаклени полици
 • Полица за јајца
 • Потрошувачка на ел. енергија – 212 kwh / год
 • Ниво на бучност 41 db
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.