-11%

HAMA Скарт H 042947

  • Боја: Црна
  • Должина: 0,5 m
  • Тежина: 0.05 kg
  • 3 x Scart270.00 ден 240.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: Црна
  • Должина: 0,5 m
  • Тежина: 0.05 kg
  • 3 x Scart

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.