-12%

HAMA Резервоар за собирање вода H 111341

  • Резервоар за собирање на кондензирана вода од пареата кај вентилациска сушара
  • Материјал : пластика
  • Боја: бела
  • Капацитет : 7 L1,100.00 ден 970.00 ден

Спореди

Опис

  • Резервоар за собирање на кондензирана вода од пареата кај вентилациска сушара
  • Материјал : пластика
  • Големина: 28,5 x 23,5 x 23 cm
  • Боја: бела
  • Капацитет : 7 L

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.